ul. Smutna 21, 91-729 Łódź
42 675 02 80
kzeirsw@sw.gov.pl

APEL COVID – owy

APEL COVID – owy

Cały świat, w tym nasz kraj i społeczeństwo, znalazły się w zwrotnym momencie historii – we wszystkie społeczności uderzyła pandemia koronowirusa. Nikt nie był w stanie jej przewidzieć, ani nikt nie potrafi jednoznacznie wskazać kiedy i jak będziemy mogli wrócić do normalnego życia – zwykłego, codziennego funkcjonowania.

Wszyscy mierzymy się z ograniczeniami, starając się przetrwać trudne chwile. Wspieramy nasze rodziny, przyjaciół, znajomych i sąsiadów. Wielu z nas dopadła już ta choroba – ja sam tego doświadczyłem. Niektórym spośród nas przyszło przegrać z nią walkę i odeszli na Wieczną Służbę.

Dlatego szczególnie ważne jest zrobić wszystko, by zwalczyć tę plagę, by móc za kilka miesięcy spotkać się na wspólnie organizowanych  wycieczkach, imprezach i uroczystościach. Móc cieszyć się codziennym, normalnym życiem w gronie przyjaciół.

Apeluję do członków naszego Związku, a także wszystkich emerytów i rencistów naszej Służby: ZGŁOŚ SIĘ NA SZCZEPIENIE!

W tej chwili to nasz najważniejszy cel. Niech nasz głos – głos seniorów Służby Więziennej – dotrze do wszystkich. Do tych 80+, do tych 70+, do tych 60+ i wszystkich innych.

WSZYSCY IDZIEMY SIĘ (ZA)SZCZEPIĆ!

Przewodniczący Zarządu Głównego

Janusz Kwiecień