ul. Smutna 21, 91-729 Łódź
42 675 02 80
kzeirsw@sw.gov.pl

Biała Sobota w Łodzi

Biała Sobota w Łodzi

DYREKTOR WOJSKOWEJ SPECJALISTYCZNEJ PRZYCHODNI LEKARSKIEJ w Łodzi oraz PREZES STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ TRADYCJI WOJSKOWEJ AKADEMII MEDYCZNEJ i WOJSKOWEJ SŁUŻBY ZDROWIA
Z A P R A S Z A J Ą
na „B I A Ł Ą S O B O T Ę” 2018

EMERYTÓW i RENCISTÓW WOJSKOWYCH ORAZ CZŁONKÓW ORGANIZACJI SKUPIONYCH W FEDERACJI STOWARZYSZEŃ SŁUŻB MUNDUROWYCH RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ ORAZ ICH BLISKICH NA BADANIA I PORADY PROFILAKTYCZNO – LEKARSKIE, ORGANIZOWANE W RAMACH PROMOCJI USŁUG LEKARZY WOJSKOWYCH Z OKAZJI JUBILEUSZY: 100. Lecia POWOŁANIA SŁUŻBY ZDROWIA WOJSKA POLSKIEGO, 60.Lecia UTWORZENIA W ŁODZI WOJSKOWEJ AKADEMII MEDYCZNEJ ORAZ 20. Lecia DZIAŁALNOŚCI WOJSKOWEJ SPECJALISTYCZNEJ PRZYCHODNI LEKARSKIEJ w ŁODZI,
KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ
24 listopada 2018 r. w godzinach 9.oo – 13.oo w WSPLek. ul. Sporna 19/23

Przyjmować będą następujący specjaliści:

INTERNISTA, HEPATOLOG, KARDIOLOG, LARYNGOLOG,
PULMONOLOG , STOMATOLOG, UROLOG,
.
Istnieje możliwość zapisania się na przyjęcia lekarskie w bardzo bliskich terminach do specjalistów : neurolog, dermatolog , okulista.
Polecamy wykonanie przeglądu stomatologicznego z możliwością dalszego leczenia stomatologicznego w ramach NFZ.
NA ZLECENIE SPECJALISTÓW WYKONYWANE BĘDĄ BADANIA: EKG, POZIOM CUKRU WE KRWI, SPIROMETRIA ORAZ BADANIA AUDIOMETRYCZNE. MOŻLIWE BĘDZIE WYKONANIE NAJNOWSZEGO BADANIA PRZESIEWOWEGO W KIERUNKU ZAKAŻEŃ WIRUSEM ZAPALENIA WĄTROBY TYPU C(badanie z kropli krwi).
CHĘTNI ZGŁASZAJA SIĘ W DNIU BADAŃ DO REJESTRACJI WSPLek i następnie udają się do gabinetów lekarzy. Każdy pacjent może wybrać wizyty u dowolnej liczby specjalistów.

inf.Biuro ZG