ul. Smutna 21, 91-729 Łódź
42 675 02 80
kzeirsw@sw.gov.pl

RetroC@fe trzecia edycja

RetroC@fe trzecia edycja

Z przyjemnością informujemy, iż 23. listopada b.r. (środa) rusza kolejna – trzecia – edycja projektu edukacyjnego Akademia RetroC@fe, którego beneficjentami są emerytowani funkcjonariusze należący do naszego Związku. Projekt to jedna z głównych inicjatyw Międzysektorowego Partnerstwa “Panoptikum” i część programu wdrożeniowego, którego częścią i głównymi odbiorcami są nasi emeryci i renciści zrzeszeni w kołach terenowych w całej Polsce. Efektem działań edukacyjnych jest przygotowywanie liderów społecznych, którzy zostają wyposażeni w wiedzę, kluczowe kompetencje i umiejętności pomagające w codziennej działalności związkowej, ale także w życiu prywatnym.
Uroczystego otwarcia roku akademickiego 2022/2023 Akademii RetroCafe dokona Jego Magnificencja Ojciec Rektor Akademii Ignatianum w Krakowie dr hab. Tomasz Homa SJ, prof. AIK.

Cieszy nas, że do grona stałych słuchaczy dołączyło w tym roku kilka nowych osób. 23. listopada wspólnie wyruszamy w kolejną “edukacyjną podróż” w ramach Akademii RetroC@fe. Serdecznie zachęcamy kolejne osoby do udziału w projekcie!