ul. Smutna 21, 91-729 Łódź
42 675 02 80
kzeirsw@sw.gov.pl

Propozycja dodatkowej pracy!

Propozycja dodatkowej pracy!

Propozycja dotyczy współpracy w branży ubezpieczeniowej. Wszyscy byli funkcjonariusze zrzeszeni w Państwa związku, którzy chcieliby dorobić sobie w branży finansowej będę mile widziani.
Centrum Polis jest multiagencją o zasięgu ogólnopolskim i zajmujemy się ubezpieczeniami wszelkiego rodzaju. Obecnie na terenie całej polski poszukujemy osób które chciały by pośredniczyć w sprzedaży ubezpieczeń. Nie zwykłych OC i mieszkań, ale ubezpieczeń szczególnych. Ubezpieczeń dedykowanych dla różnych grup i firm z ofertami specjalnie negocjowanymi o zasięgu ogólnopolskim. Do takich ubezpieczeń możemy zaliczyć ubezpieczenia
NNW w szkołach – oferta ogólnopolska
Pracownicze ubezpieczenia grupowe dla jednostek samorządu terytorialnego i nie tylko
Ubezpieczenia OC działalności firm
Ubezpieczenie CYBER – ubezpieczenia dla firm od cyber ataków, wykradaniu danych, utraty danych oraz wymuszaniu okupów internetowych

Dodatkową usługą jest usługa:
Wdrożenie RODO w przedsiębiorstwach i firmach (z możliwością otrzymania dotacji na to wdrożenie)

Jak widać dla każdego znajdzie się coś dobrego do wybory we współpracy z nami. Współpracę proponujemy na umowę zlecenie lub na własnej działalności gospodarczej (według uznania naszych przyszłych współpracowników).
Szczegóły odnośnie współpracy można uzyskać u mnie osobiście telefonicznie lub mailowo, chociaż proponuję kontakt telefoniczny.

https://www.centrumpolis.pl

Tel. 63 220 20 30 kom. 725 314 848
62-510 Konin, ul. Poznańska 74 budynek A lokal 201
NIP 6652988526, KRS 0000410134